0
0
0

Кварцові інфрачервоні панелі

0
Кварцові інфрачервоні панелі – це блок трубок, розміщених у корпусі з нержавіючої сталі. Панелі виготовляються згідно з вимогами замовника. Застосовуються найчастіше в інфрачервоних паяльних станціях або термоформувальному обладнанні. Ква..
Запитати ціну

Кварцові панелі інфрачервоного нагрівання відрізняються від моделі серії QP тим, що вони виготовляються під замовлення. Завдяки особливостям кварцових панелей, Ви можете замовити панель нестандартного розміру, підібрати потужність або напругу, яке підійде під ваше обладнання, підігрів кількох температурних зон, кріплення нестандартних форм, формування панелей з певним шагом між трубами, можливість кріплення колодки.

Застосування кварцових панелей різноманітне, але найчастіше панелі встановлюють на обладнання з термоформовки. Нагрівання панелі з кварцових трубок не більш 1 хвилини, що значно знижує витрати на електрику.

Купити під замовлення панель кварцову можна в Інтмакс, де можна розрахувати вартість, потужність та час випуску всього за кілька хвилин. Кварцова панель виготовляється під замовлення, тому вона гарантовано буде співпадати з розмірами обладнання.