0
0
0

Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP

0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи створюють світіння. Такі випромінювачі хара..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/2 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи видають світіння. Такі випромінювачі характери..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/3 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи створюють світіння. Такі випромінювачі ха..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP1/4 – це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи випромінюють світіння. Такі випромінювачі хар..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі QP2/5 - це блок трубчастих інфрачервоних випромінювачів у спеціальному рефлекторі. Випромінювачі працюють у середньохвильовому діапазоні, тому під час роботи видають світіння. Такі випромінювачі характери..
Запитати ціну
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Щоб надати фортеці структури опромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює роль відбивача. Це оз..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP виконані з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Для того, щоб надати міцності структури термоізлучатель розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює функції ві..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Для міцності конструкції опромінювач розміщений в корпусі з відмінно полірованої сталі, який також виконує роботу відбивача. Це означа..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль відбивача. Це о..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP виготовлені з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль відбивача. Ц..
860 грн.
0
Кварцові інфрачервоні термоізлучателі ряду QP зроблені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно дріт. Щоб надати жорсткості структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує функції рефлектора. ..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно спіраль. Для того, щоб надати фортеці структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль рефл..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, в якому розташована реостатно спіраль. Щоб надати жорсткості конструкції випромінювач поміщений в корпус з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу здійснює роль рефлектора...
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно спіраль. Для міцності конструкції випромінювач розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує роботу рефлек..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі ряду QP виконані з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Щоб надати міцності структури випромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роботу відбивача...
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні випромінювачі серії QP виготовлені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Для того, щоб надати фортеці структури випромінювач поміщений в корпус з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу виконує роль реф..
880 грн.
0
Кварцові ІК нагреватеіл ряду QP виконані з кварцового скла, в якому розміщена реостатно дріт. Для того, щоб надати фортеці структури опромінювач поміщений в корпус з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу виконує роботу рефлектора. Це означає,..
880 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP виготовлені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Для того, щоб надати фортеці структури опромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також здійснює функції рефл..
900 грн.
0
Кварцові ІК нагреватеіл ряду QP зроблені з кварцового скла, в якому розташована реостатно спіраль. Для того, щоб надати міцності конструкції термоізлучатель розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який також виконує роль рефлектора. Це о..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Для того, щоб надати жорсткості конструкції випромінювач розміщений в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу викону..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі ряду QP виконані з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Щоб надати жорсткості структури випромінювач розташований в корпусі з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу виконує функції відбивача...
900 грн.
0
Кварцові ІК нагреватеіл ряду QP зроблені з кварцового скла, всередині якого розташована реостатно дріт. Щоб надати міцності конструкції випромінювач розташований в корпусі з відмінно полірованої сталі, який в свою чергу виконує функції рефлектора. Це..
900 грн.
0
Кварцові інфрачервоні опромінювачі серії QP зроблені з кварцового скла, в якому розміщена реостатно спіраль. Щоб надати жорсткості структури опромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу здійснює функції відбива..
900 грн.
0
Кварцові ІК нагреватеіл серії QP виготовлені з кварцового скла, всередині якого розміщена реостатно дріт. Щоб надати фортеці конструкції випромінювач розташований в корпусі з дзеркально полірованої сталі, який в свою чергу здійснює роботу рефлектора...
900 грн.

Стандартні кварцові випромінювачі типу QP представлені в чотирьох варіаціях розмірів, які відповідають стандарту світового виконання. Тому Вам не доведеться довго шукати заміну кварцового випромінювача. Унікальність кварцових випромінювачів QP полягає в швидкому нагріванні, що важливо для дотримання технологічного процесу у виробничому середовищі. Виготовляють QP випромінювачі з кварцових трубок, які зібрані в конструкцію з захисним коробом з нержавіючої сталі.

Компанія Інтмакс пропонує кварцові випромінювачі з вбудованою термопарою і без. Стандартні кварцові нагрівальні елементи застосовують широко в виробництві для нагріву і сушіння. Кварцові випромінювачі монтуються за допомогою 2 або 4 кріпильних гвинтів типу М5.

Купити кварцові випромінювачі можливо під замовлення можна зі складу в Одесі, і з доставкою по Україні в будь-яке місто. Вартість кварцових нагрівачів вказана в розділі, де показана потужність і розміри готового виробу. Замовити виготовлення кварцових випромінювачів можна за вказаними телефонами або надіславши заявку на електронну скриньку компанії Интмакс.